Części do samochodów amerykańskich, japońskich oraz koreańskich.

Kraków, ul. Marusarzówny 32,
tel./fax: (012) 262 20 49,
(0505) 414 595

Samochody japońskie części, samochody amerykańskie części, koreańskie oraz używane nissan auto części Kraków

Auto części Kraków Viper to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Jesteśmy obecni na rynku od ponad piętnastu lat, nieustannie poszerzając swoją ofertę handlową i pozyskując nowych Klientów.

Specjalnością firmy Viper są samochody japońskie części. W szerokim asortymencie znaleźć można części zamienne do wielu modeli marek Toyota, Honda, Mazda, Mitsubishi, a także Subaru i Suzuki. Viper zapewnia krótkie terminy realizacji zamówień. Wiele części dostępnych jest od ręki, inne w ekspresowym tempie sprowadzamy na życzenie Klienta. Oprócz części do aut japońskich proponujemy Klientom także samochody amerykańskie części - do marek typu Chrysler, Ford, Chevrolet, Cadillac. Od lat zaopatrujemy się u wypróbowanych, pewnych dostawców. W naszej ofercie posiadamy zarówno nowe oryginalne części, jak i niezawodne zamienniki w konkurencyjnych cenach.

Dopełnieniem oferty są samochody koreańskie części - Hyundai oraz Kia. Wysoka jakość oferowanych produktów w połączeniu z niskimi cenami i profesjonalną obsługą czyni naszą ofertę bardzo atrakcyjną. Doskonała znajomość branży motoryzacyjnej jest gwarancją uzyskania fachowych porad.

W ramach swojej działalności oferujemy wysokiej jakości części używane Nissan i innych marek. Są one starannie selekcjonowane i kontrolowane pod względem przydatności do ponownego użytkowania. Na cały asortyment zapewniamy gwarancję rozruchową. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!